Akcie za rok 2010

 • Čuntava

  Od 10. do 15. augusta sa uskutočnila naša tohtoročná najpočetnejšia klubová akcia. Zorganizoval ju Boris Otmar a zúčastnilo sa na nej 14 členov alebo priateľov TK Štart. Chata Rita na Čuntave so svojim nádherným okolím bola vynikajúcim miestom pre takúto akciu, na svoje si prišli pešiaci aj cyklisti.
 • Sonnwendstein

  Kopec Sonnwendstein sme často vídali pri našich bežkárskych výpravách na Panoramaloipe. Rovnako aj pri turistických výpravách do blízkych pohorí – Schneeberg, Rax, Hohe Wand, Fischbacher Alpe. Okukaný sme ho už mali dosť a 24. októbra sme na tento pekný kopec aj vystúpili.
 • Chalupná kronika 2010 – 2011

  Posledný deň na chalúpke. Na obed odchádzajú Ctibor, Bejka a Ondro, ostatní – lyžiari aj nelyžiari – ideme na prechádzku na Brezovo. Lyžiari na lyžiach, nelyžiari bez lyží. Peťo ostáva na chalupe kúriť a ťuká do počítača. Po zotmení ešte nejaké diáky, potom sa lúči Pelé s Majkou a vyrážajú proti noci k domovu. Na chalupe ostávajú len tí najskalnejší … Continue reading Chalupná kronika 2010 – 2011
 • Výborovka na snehu

  Túto zimu prišiel sneh neočakávane skoro. Rýchlo sme oprášili bežky a vyrazili na Pezinskú Babu. Zišli sme sa všetci členovia výboru klubu, ako revíznu komisiu sme so sebou mali zástupcov mládeže Barborku a Piatka. Akciu sme zahájili na Chate pod vrchom. Pele, Vlado Ješko
 • Trigonála

  Diaľkový pochod cez tri štáty, ktorý už niekoľko rokov organizuje Boris Otmar sme naplánovali na koniec januára. Na sobotu 30.1. meteorológovia predpovedali sneženie, čomu v piatok nasvedčoval aj môj starý barometer. Klesol na nevídane nízke hodnoty, do oblasti, kde bolo napísané dážď.